Riverdale (2017) me Titra Shqip

Riverdale (2017) me Titra Shqip

Jan. 26, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

6Sezoni 6 Nov. 16, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Jan. 20, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Oct. 09, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Aktorët

K.J. Apa isArchie Andrews
Archie Andrews
Lili Reinhart isBetty Cooper
Betty Cooper
Camila Mendes isVeronica Lodge
Veronica Lodge
Cole Sprouse isJughead Jones
Jughead Jones
Madelaine Petsch isCheryl Blossom
Cheryl Blossom
Casey Cott isKevin Keller
Kevin Keller
Charles Melton isReggie Mantle
Reggie Mantle
Vanessa Morgan isToni Topaz
Toni Topaz
Drew Tanner isFangs Fogarty
Fangs Fogarty
Erinn Westbrook isTabitha Tate
Tabitha Tate

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

I vendosur në të tashmen, seriali ofron një pamje të guximshme, subversive mbi Archie, Betty, Veronica dhe miqtë e tyre, duke eksploruar surrealitetin e jetës në qytetet e vogla, errësirën dhe çuditshmërinë që fryn poshtë fasadës së shëndetshme të Riverdale.

Riverdale (2017) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Riverdale
Vlerësimi TMDb 8.53 12,730 vota
Transmetuar në dt: Jan. 26, 2017
Përfunduar në dt: Jul. 31, 2022
Sezone 6
Episodet 117
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Gossip Girl (2021) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
True Beauty 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit