Respect (2020) me Titra Shqip

Respect (2020) me Titra Shqip

Oct. 27, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë


Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Sep. 23, 2021
10
1Sezoni 1 Oct. 27, 2020

Regjizori

Aktorët

Nejat İşler isErcüment Çözer
Ercüment Çözer
Tansu Biçer isSavcı Halit Mehmet Güçlü
Savcı Halit Mehmet Güçlü
Şükrü Türen isHayrettin Altug
Hayrettin Altug

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Respect 2020 me Titra Shqip aka. Saygı 2020 me Titra Shqip:- Protagonisti i historisë, Ercüment Çözer rebelohet kundër mosrespektimit dhe vrazhdësisë që ne priremi që t’i shmangim, t’i injorojmë dhe t’i harrojmë përfundimisht. Ercüment Çözer është një sociopat i fiksuar pas idesë së respektit. Sidoqoftë, këtë herë, ai nuk është i vetëm në udhëtimin e tij obsesiv.

Të dashuruarit e rinj Helen dhe Savas, të cilët sapo kanë shkelur botën reale, e gjejnë veten në mes të situatave të vështira pasi keqtrajtohen nga një grup njerëzish dhe përfundojnë të jenë përgjegjës për një zinxhir vrasjesh që ndodhin në Stamboll.

Koncepti i mosrespektimit shndërrohet menjëherë në një luftë shoqërore dhe mediatike midis dy brezave. Sa i përket ndjekjes mediatike, drejtuesja më e famshëme e emisionit të mëngjesit në Turqi, Hasret do ta ndërmarrë atë, megjithatë, askush nuk e di se ajo gjithashtu do të marrë pjesë në këtë udhëtim në një tjetër nivel. Duke hyrë në thelbin e këtij obsesioni, ne do të jemi dëshmitarë të reflektimit që ajo ka në shoqëri.

Respect (2020) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Saygı
Transmetuar në dt: Oct. 27, 2020
Përfunduar në dt: Dec. 15, 2020
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Invasion (2021) me Titra Shqip
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
Spartacus (2010) me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
Camelot 2011
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip