Resident Alien (2021) me Titra Shqip

Resident Alien (2021) me Titra Shqip

Jan. 27, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jan. 26, 2022
10
1Sezoni 1 Jan. 27, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Alan Tudyk isDoctor Harry Vanderspeigle
Doctor Harry Vanderspeigle
Sara Tomko isAsta Twelvetrees
Asta Twelvetrees
Corey Reynolds isSheriff Mike Thompson
Sheriff Mike Thompson
Alice Wetterlund isD'arcy Bloom
D'arcy Bloom
Levi Fiehler isMayor Ben Hawthorne
Mayor Ben Hawthorne

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Alieni i rëzuar Harry merr identitetin e një mjeku në Kolorado në një qytet të vogël. Duke arritur me një mision sekret, ai fillon të jetojë një jetë të thjeshtë… por gjërat bëhen paksa të vështira kur ai është futur në zgjidhjen e një vrasjeje lokale dhe e kupton se duhet të asimilohet në botën e tij të re. Ndërkohë, ai fillon të luftojë me dilemën morale të misionit të tij dhe duke bërë pyetjet e mëdha të jetës si: “A ia vlen të shpëtohet qenia njerëzore?” dhe “Pse e palosin picën e tyre para se ta hanë?”

Resident Alien (2021) me Titra Shqip
Resident Alien (2021) me Titra Shqip
Resident Alien (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Resident Alien
Vlerësimi TMDb 8.1 246 vota
Transmetuar në dt: Jan. 27, 2021
Përfunduar në dt: Mar. 31, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
Extant 2014
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022) me Titra Shqip
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
War of the Worlds (2019) me Titra Shqip
The Man Who Fell to Earth (2022) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
The Mandalorian 2019

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit