Rebelde (2022) me Titra Shqip

Rebelde (2022) me Titra Shqip

Jan. 05, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jul. 27, 2022
8
1Sezoni 1 Jan. 05, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Azul Guaita isJana Cohen
Jana Cohen
Franco Masini isLuka Colucci
Luka Colucci
Alejandro Puente isSebastián Langarica-Funtanet
Sebastián Langarica-Funtanet

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kthehemi  në Elite Way School pasi një brez i ri studentësh shpresojnë të fitojnë Betejën e Bandave.

Rebelde (2022) me Titra Shqip
Rebelde (2022) me Titra Shqip
Rebelde (2022) me Titra Shqip
Rebelde (2022) me Titra Shqip
Rebelde (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rebelde
Vlerësimi TMDb 7.4 12 vota
Transmetuar në dt: Jan. 05, 2022
Përfunduar në dt: Jan. 05, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 39 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Don’t Look Deeper 2020
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
The Brave (2017) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip