Reacher (2022) me Titra Shqip

Reacher (2022) me Titra Shqip

Feb. 03, 2022
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 03, 2022
10

Regjizori

Nick Santora
Regjizori

Aktorët

Alan Ritchson isJack Reacher
Jack Reacher
Malcolm Goodwin isOscar Finlay
Oscar Finlay
Willa Fitzgerald isRoscoe Conklin
Roscoe Conklin
Bruce McGill isMayor Teale
Mayor Teale
Maria Sten isFrances Neagley
Frances Neagley

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi kishte tiparet e Tom Cruise në dy filmat e 2012 dhe 2016, Jack Reacher mbërrin në botën seriale, të luajtur nga Alan Ritchson, për një aventurë të frymëzuar nga romani i parë i serisë që Lee Child  kushtuar personazhit: Killing Floor.

 

 

Reacher – Për çfarë bëhet fjalë?

Pasi është pjesë e policisë ushtarake, Jack Reacher tenton t’i kthehet një jete normale, praktikisht një nomad, duke kaluar vendin pa një destinacion të caktuar. Kur ai ndalet, megjithatë, në qytetin e vogël Margrave, Georgia, ai përfshihet në një rast vrasjeje, i pari në harkun kohor prej njëzet vjetësh në historinë e qytetit, sepse, me sa duket, shihet në vendin e krimit, dhe më pas u arrestua si i dyshuari kryesor. Prandaj, atij do t’i duhet të mbledhë të gjitha forcat dhe mjetet për të provuar pafajësinë e tij dhe për të zbuluar, nëse mundet, fajtorin e vërtetë të krimit.

Reacher (2022) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Reacher
Vlerësimi TMDb 8.4 28 vota
Transmetuar në dt: Feb. 03, 2022
Përfunduar në dt: Feb. 03, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 49 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex Education (2019) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
The Secret Circle (2011) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
True Detective (2014) me Titra Shqip
Rebelde (2022) me Titra Shqip
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Loki 2021 me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit