Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip

Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip

Sep. 03, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Feb. 03, 2022
1Sezoni 1 Sep. 03, 2020
10
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Aktorët

Amanda Collin isMother / Lamia
Mother / Lamia
Niamh Algar isMary / Sue
Mary / Sue
Travis Fimmel isCaleb / Marcus Drusus
Caleb / Marcus Drusus

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali origjinal i HBO Max është një histori fantashkencë e krijuar nga Ridley Scott që eksploron kufirin midis njeriut dhe androidit në një botë të ardhshme që, pasi shkatërrohet nga përhapja e feve, shpall një ateizëm të vendosur.

 

 

Raised by Wolves – Për çfarë bëhet fjalë?

Ata quhen baba dhe nënë por nuk kanë ngjizur asnjë fëmijë: janë dy androidë që kanë për detyrë të rrisin ekzemplarë të qenieve njerëzore, me udhëzime të sakta. Toka u shkatërrua shumë kohë më parë nga konfliktet fetare dhe dy androidët jetojnë në një planet tjetër të paidentifikuar. Për të parandaluar që kolonia njerëzore në të cilën jetojnë të shkojë drejt një fati të ngjashëm, androidët duhet të monitorojnë me kujdes procesin e rritjes së fëmijëve dhe të kenë gjithmonë një pamje të qartë të asaj që ata mendojnë dhe besojnë.

Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Raised by Wolves
Vlerësimi TMDb 7.7 918 vota
Transmetuar në dt: Sep. 03, 2020
Përfunduar në dt: Feb. 10, 2022
Sezone 2
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
The Assignment (2019) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Primal (2019) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip