Queen of the South (2016) me Titra Shqip

Queen of the South (2016) me Titra Shqip

Jun. 23, 2016
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Apr. 07, 2021
10
4Sezoni 4 Jun. 06, 2019
10
3Sezoni 3 Jun. 21, 2018
2Sezoni 2 Jun. 08, 2017
10
1Sezoni 1 Jun. 23, 2016
10

Regjizori

Aktorët

Alice Braga isTeresa Mendoza
Teresa Mendoza
Hemky Madera isPote Galvez
Pote Galvez

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Teresa largohet nga Meksika pasi i dashuri i saj  është vrarë. Duke u vendosur në Dallas, ajo duhet të bëhet kontrabandistja mbretërore e drogës në vend dhe të hakmerret për vrasjen e të dashurit të saj.

Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Queen of the South
Vlerësimi TMDb 7.6 320 vota
Transmetuar në dt: Jun. 23, 2016
Përfunduar në dt: Jun. 09, 2021
Sezone 5
Episodet 62
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Spy (2019) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
V (2009) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Camelot 2011
The Endgame (2022) me Titra Shqip
His Dark Materials (2019) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit