Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip

Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip

Feb. 06, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.5 6 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 06, 2022
10

Regjizori

Robert Munic
Regjizori

Aktorët

Joseph Sikora isTommy Egan
Tommy Egan
Isaac Keys isDiamond Sampson
Diamond Sampson
Lili Simmons isClaudia 'Claud' Flynn
Claudia 'Claud' Flynn
Shane Harper isVic Flynn
Vic Flynn
Kris D. Lofton isJenard Sampson
Jenard Sampson
Lucien Cambric isDarnell 'D-Mac' McDowell
Darnell 'D-Mac' McDowell
Tommy Flanagan isWalter Flynn
Walter Flynn

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Tommy Egan lë pas Nju Jorkun dhe planifikon të përballet me Çikagon, duke përdorur statusin e tij të jashtëm për të thyer të gjitha rregullat lokale dhe për t’i rishkruar ato në përpjekjen e tij për t’u bërë tregtari më i madh i drogës në qytet.

Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip
Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Power Book IV: Force
Vlerësimi TMDb 9.6 19 vota
Transmetuar në dt: Feb. 06, 2022
Përfunduar në dt: Feb. 06, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lost in Space 2018
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Nevers 2021 me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
30 Coins 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit