Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip

Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip

Jul. 18, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 18, 2021

Regjizori

Sascha Penn
Regjizori

Aktorët

Mekai Curtis isKanan Stark
Kanan Stark
Patina Miller isRaquel 'Raq' Thomas
Raquel 'Raq' Thomas
Omar Epps isMalcolm Howard
Malcolm Howard
Hailey Kilgore isLaVerne 'Jukebox' Ganner
LaVerne 'Jukebox' Ganner
Toby Sandeman isSymphony Bosket
Symphony Bosket
Lovie Simone isDavina Harrison
Davina Harrison
Malcolm M. Mays isLouis 'Lou-Lou' Thomas
Louis 'Lou-Lou' Thomas
Shanley Caswell isShannon Burke
Shannon Burke

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në Xhamajkën Jugore të Kuinsit, një 15-vjeçar i quajtur Kanan Stark hedh hapat e parë për t’u bashkuar në biznesin familjar të drogës që udhëhiqet nga mamaja e tij, Raquela Thomas.

Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Power Book III: Raising Kanan
Vlerësimi TMDb 8.7 22 vota
Transmetuar në dt: Jul. 18, 2021
Përfunduar në dt: Jul. 25, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 52 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Game of Thrones (2011) me Titra Shqip
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
Bodyguard 2018
The Time Traveler’s Wife (2022) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Godfather of Harlem 2019 me Titra Shqip
Narcos (2015) me Titra Shqip
Your Honor 2020 me Titra Shqip