Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip

Sep. 06, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Nov. 21, 2021
10
1Sezoni 1 Sep. 06, 2020

Regjizori

Aktorët

Michael Rainey Jr. isTariq St. Patrick
Tariq St. Patrick
Shane Johnson isCooper Saxe
Cooper Saxe
Mary J. Blige isMonet Stewart Tejada
Monet Stewart Tejada
Woody McClain isCane Tejada
Cane Tejada
Gianni Paolo isBrayden Weston
Brayden Weston
Method Man isDavis Maclean
Davis Maclean
Melanie Liburd isCaridad
Caridad "Carrie" Milgram
Daniel Bellomy isEzekiel
Ezekiel "Zeke" Cross
LaToya Tonodeo isDiana Tejada
Diana Tejada

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Duke u nisur vetëm disa ditë pas finales së “Power”, ky serial vijues ndjek Tariqin duke lundruar në jetën e tij të re, në të cilën dëshira e tij për të hequr trashëgiminë e babait të tij vjen kundër presionit në rritje për të shpëtuar familjen e tij.

Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Power Book II: Ghost
Vlerësimi TMDb 8.7 121 vota
Transmetuar në dt: Sep. 06, 2020
Përfunduar në dt: Dec. 05, 2021
Sezone 2
Episodet 15
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Sex/Life (2021) me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Dopesick (2021) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
The Wheel of Time (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit