Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip

Sep. 12, 2013
Vlerësimi juaj: 0
9.2 6 vota

Sezone dhe episode

6Sezoni 6 Feb. 27, 2022
10
5Sezoni 5 Aug. 25, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Nov. 15, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 May. 05, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Oct. 02, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 12, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Steven Knight
Regjizori

Aktorët

Cillian Murphy isTommy Shelby
Tommy Shelby
Paul Anderson isArthur Shelby
Arthur Shelby
Sophie Rundle isAda Shelby
Ada Shelby

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një epikë e familjes gangstere e vendosur në 1919 në Birmingham, Angli dhe e përqendruar në një bandë që qep brisqe në majat e kapelave të tyre dhe shefin e tyre të egër Tommy Shelby, i cili dëshiron të ngjitet lart në botë.

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Peaky Blinders
Vlerësimi TMDb 8.6 5,464 vota
Transmetuar në dt: Sep. 12, 2013
Përfunduar në dt: Feb. 27, 2022
Sezone 6
Episodet 32
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

High Water (2022) me Titra Shqip
Dr. Brain (2021) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
Brand New Cherry Flavor (2021) me Titra Shqip
L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
The Pacific 2010 me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit