Peacemaker (2022) me Titra Shqip

Peacemaker (2022) me Titra Shqip

Jan. 13, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 13, 2022
10

Regjizori

James Gunn
Regjizori

Aktorët

John Cena isChristopher Smith / Peacemaker
Christopher Smith / Peacemaker
Danielle Brooks isLeota Adebayo
Leota Adebayo
Freddie Stroma isAdrian Chase / Vigilante
Adrian Chase / Vigilante
Chukwudi Iwuji isClemson Murn
Clemson Murn
Jennifer Holland isEmilia Harcourt
Emilia Harcourt
Steve Agee isJohn Economos
John Economos
Robert Patrick isAuggie Smith
Auggie Smith
Nhut Le isJudomaster
Judomaster

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Vazhdimi i historisë së Peacemaker – një njeri detyrues lavdishëm që beson në paqe me çdo kusht, pa marrë parasysh sa njerëz duhet të vrasë për ta marrë atë – pas ngjarjeve të “Skuadrës Vetëvrasëse”.

Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Peacemaker
Vlerësimi TMDb 8.5 39 vota
Transmetuar në dt: Jan. 13, 2022
Përfunduar në dt: Jan. 13, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 46 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
H.O.T. Human of TIRANA (2021) Serial Shqiptar
All of Us Are Dead (2022) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Maniac (2018) me Titra Shqip
The Boys (2019) me Titra Shqip
Modern Love (2019) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit