Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip

Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip

Feb. 02, 2022
Vlerësimi juaj: 0
5.7 6 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 02, 2022

Regjizori

Aktorët

Lily James isPamela Anderson
Pamela Anderson
Seth Rogen isRand Gauthier
Rand Gauthier
Nick Offerman isUncle Miltie
Uncle Miltie
Taylor Schilling isErica Gauthier
Erica Gauthier
Fred Hechinger isSeth Warshavsky
Seth Warshavsky
Paul Ben-Victor isRichard Alden
Richard Alden

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ky serial komik tregon historinë e vërtetë pas publikimit të videos së parë virale në histori – kasetë seksuale të Pamela Anderson dhe Tommy Lee.

Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pam & Tommy
Vlerësimi TMDb 8.2 16 vota
Transmetuar në dt: Feb. 02, 2022
Përfunduar në dt: Feb. 02, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Made For Love 2021
Dopesick (2021) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit