Ozark (2017) me Titra Shqip

Ozark (2017) me Titra Shqip

Jul. 21, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Jan. 21, 2022
10
3Sezoni 3 Mar. 27, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Aug. 31, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jul. 21, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Mark Williams
Regjizori

Aktorët

Jason Bateman isMarty Byrde
Marty Byrde
Laura Linney isWendy Byrde
Wendy Byrde
Sofia Hublitz isCharlotte Byrde
Charlotte Byrde
Skylar Gaertner isJonah Byrde
Jonah Byrde
Julia Garner isRuth Langmore
Ruth Langmore
Charlie Tahan isWyatt Langmore
Wyatt Langmore

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Nëse partneri juaj në biznesin (e keq) shkel gishtat e kartelit të drogës për të cilin po pastroni para, ka vetëm një mënyrë për të shmangur vrasjen: të zhvendoseni në një zonë tjetër dhe të vazhdoni të pastroni paratë.

 

 

Ozark – Për çfarë bëhet fjalë?

Marty Byrde është një këshilltar financiar shumë i respektuar në qytetin e Çikagos, i cili gjithashtu përdor aftësitë dhe njohuritë e tij për të pastruar paratë e pista nga trafiku meksikan i drogës. Ai e bën këtë së bashku me kolegun e tij të besuar Bruce, i cili, megjithatë, një ditë rezulton më pak i besueshëm nga sa pritej: kur meksikanët e kuptojnë, në fakt, se ai u ka vjedhur një shumë të madhe parash, dërgojnë famëkeqin Camino. del Rio, i quajtur Del, në zonë. ai vret Bruce dhe të fejuarën e tij dhe kërcënon Marty si i vetmi person i mbetur gjallë.

 

Martit jo vetëm që do t’i duhet të kthejë paratë e vjedhura nga xhepi i tij, të mbyllë llogaritë dhe të shesë prona, por për të provuar besnikërinë e tij ndaj kartelit do t’i duhet të fitojë po aq (po flasim për 8 milionë dollarë) brenda pak muajsh. falë aftësive të tij si “pastrues. i parave të pista. Për ta bërë këtë, megjithatë, ai do të duhet të zhduket nga Çikago, ku, padyshim, hetimet për vdekjen e Bruce dhe të gjithë shoqërisë në të cilën ata të dy ishin pjesë u nisën menjëherë. I vendosur në qoshe, Marty do të shpikë një treg të supozuar “të lehtë” për pastrimin e parave në rajonin Ozark dhe do të jetë në gjendje vetëm të marrë gruan dhe fëmijët dhe të lëvizë nga një ditë në tjetrën.

Ozark (2017) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Ozark (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ozark
Vlerësimi TMDb 8.2 1,206 vota
Transmetuar në dt: Jul. 21, 2017
Përfunduar në dt: Jan. 21, 2022
Sezone 4
Episodet 37
Kohëzgjatja mesatare 80 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Narcos (2015) me Titra Shqip
Behind Her Eyes 2021
Breaking Bad (2008) me Titra Shqip
Anne with an E (2017) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit