Outer Range (2022) me Titra Shqip

Outer Range (2022) me Titra Shqip

Apr. 14, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 14, 2022
10

Regjizori

Brian Watkins
Regjizori

Aktorët

Josh Brolin isRoyal Abbott
Royal Abbott
Lili Taylor isCecilia Abbott
Cecilia Abbott
Tom Pelphrey isPerry Abbott
Perry Abbott
Tamara Podemski isDeputy Sheriff Joy
Deputy Sheriff Joy
Lewis Pullman isRhett Abbott
Rhett Abbott
Noah Reid isBilly Tillerson
Billy Tillerson
Shaun Sipos isLuke Tillerson
Luke Tillerson
Isabel Arraiza isMaria Olivares
Maria Olivares

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një fermer që lufton për tokën dhe familjen e tij ndeshet me një mister të pazbuluar në skajin e shkretëtirës së Uajoming, duke detyruar një konfrontim me të Panjohurën në mënyra intime dhe kozmike në Perëndimin e paprekshëm Amerikan.

Outer Range (2022) me Titra Shqip
Outer Range (2022) me Titra Shqip
Outer Range (2022) me Titra Shqip
Outer Range (2022) me Titra Shqip
Outer Range (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Outer Range
Vlerësimi TMDb 7 76 vota
Transmetuar në dt: Apr. 14, 2022
Përfunduar në dt: May. 05, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hellbound (2021) me Titra Shqip
Toy Boy (2019) me Titra Shqip
Dexter (2006) me Titra Shqip
Chucky (2021) me Titra Shqip
50M² 2021
Yellowstone (2018) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
WandaVision 2021
The Blacklist (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit