Our Girl (2014) me Titra Shqip

Our Girl (2014) me Titra Shqip

Sep. 21, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Mar. 24, 2020
10
2Sezoni 2 Sep. 07, 2016
10
1Sezoni 1 Sep. 21, 2014
10

Regjizori

Tony Grounds
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Dramë pas aventurave të jashtëzakonshme të mjekeve femra në Ushtrinë Britanike.

Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Our Girl
Vlerësimi TMDb 7.743 35 vota
Transmetuar në dt: Sep. 21, 2014
Përfunduar në dt: Apr. 28, 2020
Sezone 4
Episodet 28
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Tourist (2022) me Titra Shqip
Queen of the South (2016) me Titra Shqip
Bridgerton 2020 me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
The Umbrella Academy (2019) me Titra Shqip
Respect 2020
Ozark (2017) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Raised by Wolves (2020) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga 2021 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit