Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip

Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip

Mar. 03, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 03, 2022
10

Regjizori

David Jenkins
Regjizori

Aktorët

Rhys Darby isStede Bonnet
Stede Bonnet
Taika Waititi isBlackbeard | Edward Teach
Blackbeard | Edward Teach
Kristian Nairn isWee John Feeney
Wee John Feeney
Samson Kayo isOluwande
Oluwande
Rory Kinnear isCaptain Nigel Badminton / Chauncey Badminton
Captain Nigel Badminton / Chauncey Badminton
Con O'Neill isIzzy Hands
Izzy Hands

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi tregtoi jetën në dukje magjepsëse të një zotëri me një nga një swashbuckaneer, Stede Bonnet bëhet kapiten i anijes pirate Revenge. Duke luftuar për të fituar respektin e ekuipazhit të tij potencialisht rebel, pasuria e Stede ndryshon pas një përplasjeje fatale me kapitenin famëkeq Blackbeard. Stede dhe ekuipazhi përpiqen të bashkojnë anijen e tyre dhe të mbijetojnë jetën në det të hapur.

Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Our Flag Means Death
Vlerësimi TMDb 7.9 30 vota
Transmetuar në dt: Mar. 03, 2022
Përfunduar në dt: Mar. 24, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Nevers 2021 me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip
H.O.T. Human of TIRANA (2021) Serial Shqiptar
Stargirl 2020 me Titra Shqip
WandaVision 2021
The Boys (2019) me Titra Shqip
The Pacific 2010 me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit