Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip

Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip

May. 26, 2022
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 May. 26, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Ewan McGregor isObi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Gjatë mbretërimit të Perandorisë Galaktike, ish-Mjeshtri Jedi, Obi-Wan Kenobi, fillon një mision vendimtar për t’u përballur me aleatët e kthyer në armiq dhe për t’u përballur me zemërimin e Perandorisë.

Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Obi-Wan Kenobi
Vlerësimi TMDb 8.7 79 vota
Transmetuar në dt: May. 26, 2022
Përfunduar në dt: May. 26, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 56 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
True Story (2021) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
The Girl in the Mirror (2022) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Waco (2018) me Titra Shqip
The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
Hawkeye (2021) me Titra Shqip