Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip

Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip

May. 26, 2022
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 May. 26, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Ewan McGregor isObi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Gjatë mbretërimit të Perandorisë Galaktike, ish-Mjeshtri Jedi, Obi-Wan Kenobi, fillon një mision vendimtar për t’u përballur me aleatët e kthyer në armiq dhe për t’u përballur me zemërimin e Perandorisë.

Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Obi-Wan Kenobi
Vlerësimi TMDb 8.7 79 vota
Transmetuar në dt: May. 26, 2022
Përfunduar në dt: May. 26, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 56 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Young Royals (2021) me Titra Shqip
Fear the Walking Dead (2015) me Titra Shqip
She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip
Euphoria 2019 me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Behind Her Eyes 2021
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Made For Love 2021
Shadowhunters (2016) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip