Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip

Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip

Apr. 27, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9.6 5 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Aug. 12, 2022
10
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Jul. 15, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Apr. 27, 2020
8

Regjizori

Mindy Kaling
Regjizori

Aktorët

Maitreyi Ramakrishnan isDevi Vishwakumar
Devi Vishwakumar
Poorna Jagannathan isDr. Nalini Vishwakumar
Dr. Nalini Vishwakumar
Jaren Lewison isBen Gross
Ben Gross
Darren Barnet isPaxton Hall-Yoshida
Paxton Hall-Yoshida
Lee Rodriguez isFabiola Torres
Fabiola Torres
Ramona Young isEleanor Wong
Eleanor Wong
John McEnroe isJohn McEnroe (voice)
John McEnroe (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pas një viti traumatik, gjithçka që dëshiron një adoleshente indiano-amerikane është që të kalojë nga frika në popullaritet – por miqtë, familja dhe ndjenja nuk do ta bëjnë atë të lehtë.

Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Never Have I Ever
Vlerësimi TMDb 8.19 1,238 vota
Transmetuar në dt: Apr. 27, 2020
Përfunduar në dt: Aug. 12, 2022
Sezone 3
Episodet 30
Kohëzgjatja mesatare 27 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Minx (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Man Vs Bee (2022) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
On My Block (2018) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit