Narco-Saints (2022) me Titra Shqip

Narco-Saints (2022) me Titra Shqip

Sep. 09, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 09, 2022
10

Regjizori

Yoon Jong-bin
Regjizori

Aktorët

Ha Jung-woo isKang In-gu
Kang In-gu
Hwang Jung-min isJeon Yo-hwan
Jeon Yo-hwan
Park Hae-soo isChoi Chang-ho
Choi Chang-ho
Jo Woo-jin isByun Ki-tae
Byun Ki-tae
Yoo Yeon-seok isDavid Park
David Park
Chang Chen isChen Zhen
Chen Zhen
Hyun Bong-sik isPark Eung-soo
Park Eung-soo
Lee Bong-ryeon isDeaconess Jung
Deaconess Jung
Shim Yoon Bo is[Investor
[Investor

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një sipërmarrës i zakonshëm i bashkohet një misioni sekret qeveritar për të kapur një bos korean droge që vepron në Amerikën e Jugut.

Narco-Saints (2022) me Titra Shqip
Narco-Saints (2022) me Titra Shqip
Narco-Saints (2022) me Titra Shqip
Narco-Saints (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 수리남
Vlerësimi TMDb 8.507 67 vota
Transmetuar në dt: Sep. 09, 2022
Përfunduar në dt: Sep. 09, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 62 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
The Legend of El Cid (2020) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)
V (2009) me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
Black Bird (2022) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit