My Name (2021) me Titra Shqip

My Name (2021) me Titra Shqip

Oct. 15, 2021
Vlerësimi juaj: 0
8 5 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 15, 2021
8

Regjizori

Kim Jin-min
Regjizori

Aktorët

Han So-hee isYoon Ji-woo
Yoon Ji-woo
Park Hee-soon isChoi Mu-jin
Choi Mu-jin
Ahn Bo-hyun isJeon Pil-do
Jeon Pil-do
Kim Sang-ho isCha Gi-ho
Cha Gi-ho
Lee Hak-joo isJung Tae-joo
Jung Tae-joo
Chang Ryul isDo Gang-jae
Do Gang-jae

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Thrilleri korean “My Name” premton një dozë të plotë veprimi dhe një komplot të ndërlikuar plot kthesa: ai propozon tipologjinë e veprimit të shumë serialeve dramatike të përqendruara zakonisht te një protagonist mashkull, i cili këtu bëhet një protagonist i ri dhe femër, tashmë shumë e njohur për interpretimin e saj intensiv.

 

 

My Name – Për çfarë bëhet fjalë?

Pas vrasjes së babait të saj, një grua e re vendos të hakmerret dhe të gjejë fajtorin me çdo kusht, edhe nëse kjo do të thotë të mbështetet në mbrojtjen (dhe rrjedhimisht të njohurit) e bosit më të madh kriminal në qytet. Por kontakti me botën e krimit nuk i mjafton dhe për këtë vendos të provojë edhe kartën e kundërt, me rekomandimin e kriminelit: u regjistrua në radhët e policisë së qytetit për të vepruar si e infiltruar.

My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 마이 네임
Vlerësimi TMDb 8.5 229 vota
Transmetuar në dt: Oct. 15, 2021
Përfunduar në dt: Oct. 15, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
Dominion 2014
DOTA: Dragon’s Blood 2021
Made For Love 2021
Sherlock 2010 me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
The Time Traveler’s Wife (2022) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Bulgasal: Immortal Souls (2021) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
The Pembrokeshire Murders (2021)