Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip

Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip

Jun. 08, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 08, 2022
10

Regjizori

Bisha K. Ali
Regjizori

Aktorët

Iman Vellani isKamala Khan / Ms. Marvel
Kamala Khan / Ms. Marvel
Matt Lintz isBruno Carrelli
Bruno Carrelli
Yasmeen Fletcher isNakia Bahadir
Nakia Bahadir
Zenobia Shroff isMuneeba Khan
Muneeba Khan
Mohan Kapur isYusuf Khan
Yusuf Khan
Saagar Shaikh isAamir Khan
Aamir Khan
Laurel Marsden isZoe Zimmer
Zoe Zimmer

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një studente e shkëlqyeshme, lojtare e pasionuar dhe shkruese e pangopur e fantazmave, Kamala Khan ka një prirje të veçantë për superheronjtë, veçanërisht Captain Marvel. Megjithatë, ajo lufton për t’u përshtatur në shtëpi dhe në shkollë – domethënë, derisa të fitojë superfuqi si heronjtë për të cilët është parë gjithmonë. Jeta është më e lehtë me superfuqitë, apo jo?

Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ms. Marvel
Vlerësimi TMDb 8 134 vota
Transmetuar në dt: Jun. 08, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 15, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
Dracula 2020
Lucifer (2016) me Titra Shqip
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip
The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip