Moon Knight (2022) me Titra Shqip

Moon Knight (2022) me Titra Shqip

Mar. 30, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 30, 2022
10

Regjizori

Jeremy Slater
Regjizori

Aktorët

Oscar Isaac isMarc Spector / Steven Grant / Moon Knight
Marc Spector / Steven Grant / Moon Knight
Ethan Hawke isArthur Harrow
Arthur Harrow
May Calamawy isLayla El-Faouly
Layla El-Faouly
Karim El Hakim isKhonshu Performer
Khonshu Performer
F. Murray Abraham isKhonshu (voice)
Khonshu (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur Steven Grant, një punonjës me sjellje të butë në dyqan dhuratash, rrënohet nga ndërprerjet dhe kujtimet e një jete tjetër, ai zbulon se ka çrregullim të identitetit disociues dhe ndan një trup me mercenarin Marc Spector. Ndërsa armiqtë e Steven/Marc-it bashkohen me ta, ata duhet të lundrojnë në identitetet e tyre komplekse ndërsa futen në një mister vdekjeprurës midis perëndive të fuqishme të Egjiptit.

Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Moon Knight
Vlerësimi TMDb 8.4 98 vota
Transmetuar në dt: Mar. 30, 2022
Përfunduar në dt: Mar. 30, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Spartacus (2010) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
The Assignment (2019) me Titra Shqip
The Tourist (2022) me Titra Shqip
Fleabag (2016) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit