Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip

Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip

Jun. 24, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 23, 2022
10

Regjizori

Ryu Yong-jae
Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Të maskuar nën hijet e një maske, një ekuipazh dëshpërimtarësh mblidhen së bashku nën udhëheqjen e një organizatori kriminal të njohur vetëm si “Profesor” për të kryer grabitjen më të madhe që Koreja ka parë ndonjëherë.

Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 종이의 집: 공동경제구역
Vlerësimi TMDb 8.4 43 vota
Transmetuar në dt: Jun. 24, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 24, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 70 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex/Life (2021) me Titra Shqip
The Secret Circle (2011) me Titra Shqip
Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
The Chair (2021) me Titra Shqip
From Scratch (2022) me Titra Shqip
Vincenzo 2021
Dopesick (2021) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit