Modern Family (2009) me Titra Shqip

Modern Family (2009) me Titra Shqip

Sep. 23, 2009
Vlerësimi juaj: 0
9 4 vota

Sezone dhe episode

11Sezoni 11 Sep. 25, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
10Sezoni 10 Sep. 26, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
9Sezoni 9 Sep. 27, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
8Sezoni 8 Sep. 21, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
7Sezoni 7 Sep. 23, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
6Sezoni 6 Sep. 24, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Sep. 25, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 26, 2012
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Sep. 21, 2011
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Sep. 22, 2010
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Sep. 23, 2009
10

Regjizori

Aktorët

Ed O'Neill isJay Pritchett
Jay Pritchett
Sofía Vergara isGloria Delgado-Pritchett
Gloria Delgado-Pritchett
Julie Bowen isClaire Dunphy
Claire Dunphy
Ty Burrell isPhil Dunphy
Phil Dunphy
Jesse Tyler Ferguson isMitchell Pritchett
Mitchell Pritchett
Eric Stonestreet isCameron Tucker
Cameron Tucker
Sarah Hyland isHaley Dunphy
Haley Dunphy
Ariel Winter isAlex Dunphy
Alex Dunphy
Nolan Gould isLuke Dunphy
Luke Dunphy
Rico Rodriguez isManny Delgado
Manny Delgado

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Klani Pritchett-Dunphy-Tucker është një familje jashtëzakonisht e madhe dhe e përzier. Ato na japin një vështrim të sinqertë dhe shpesh gazmor në përqafimin herë të ngrohtë, herë të përdredhur të familjes moderne.

Modern Family (2009) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Modern Family
Vlerësimi TMDb 7.7 1,681 vota
Transmetuar në dt: Sep. 23, 2009
Përfunduar në dt: Apr. 08, 2020
Sezone 11
Episodet 250
Kohëzgjatja mesatare 25 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Love 101 (2020) me Titra Shqip
Pam & Tommy (2022) (+18) me Titra Shqip
Modern Love (2019) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Maniac (2018) me Titra Shqip
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Sexify 2021
Summertime (2020) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit