Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip

Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip

Oct. 11, 2018
Vlerësimi juaj: 0
9.2 5 vota

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Jan. 30, 2023
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Jan. 28, 2022
7
3Sezoni 3 Jan. 29, 2021
8
2Sezoni 2 Mar. 20, 2020
8
1Sezoni 1 Oct. 11, 2018
8

Regjizori

Achmed Akkabi
Regjizori

Aktorët

Nasrdin Dchar isGauki 'Potlood'
Gauki 'Potlood'
Mandela Wee Wee isRomano Tevreden
Romano Tevreden
Achmed Akkabi isJaouad 'De Paus'
Jaouad 'De Paus'

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Miqtë më të mirë Romano, Potlood dhe De Paus ngrihen në rangun e botës së krimit. Përpara se ta kuptojnë, ata drejtojnë të gjithë tregun e kokainës të Amsterdamit. Për shkak të xhelozisë, marrëdhënia e tyre ndërlikohet dhe përfundon armiqësore.

Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mocro Maffia
Vlerësimi TMDb 8.7 10 vota
Transmetuar në dt: Oct. 11, 2018
Përfunduar në dt: Mar. 12, 2021
Sezone 4
Episodet 24
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ganglands (2021) me Titra Shqip
Injustice (2011)
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Aranyak (2021) me Titra Shqip
Tekken: Bloodline (2022) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Cursed (2020)
Clickbait (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit