Mindhunter (2017) me Titra Shqip

Mindhunter (2017) me Titra Shqip

Oct. 13, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Aug. 16, 2019
10
1Sezoni 1 Oct. 13, 2017
10

Regjizori

Joe Penhall
Regjizori

Aktorët

Jonathan Groff isHolden Ford
Holden Ford
Holt McCallany isBill Tench
Bill Tench
Anna Torv isWendy Carr
Wendy Carr
Stacey Roca isNancy Tench
Nancy Tench

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Mindhunter zhvillohet në një kohë kur përkufizimi i vrasësit serial nuk ishte krijuar ende. Ai zhytet në rrënjët e së keqes dhe ndjek strukturat psikologjike të vendosura pas vrasësve më brutalë me një qëllim teorik dhe praktik: të përcaktojë shkaqet që çojnë në kryerjen e një krimi dhe të nxjerrë profile të sakta për të identifikuar shpejt fajtorët e ardhshëm, duke parashikuar veprimet e tyre për të shmangur gjurmët e gjata të gjakut.

Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Mindhunter (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mindhunter
Vlerësimi TMDb 8 1,301 vota
Transmetuar në dt: Oct. 13, 2017
Përfunduar në dt: Aug. 16, 2019
Sezone 2
Episodet 19
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Made For Love 2021
The Silent Sea (2021) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
From Scratch (2022) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit