Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip

Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip

Nov. 14, 2021
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 14, 2021
10

Regjizori

Hugh Dillon
Regjizori

Aktorët

Jeremy Renner isMike McLusky
Mike McLusky
Dianne Wiest isMiriam McLusky
Miriam McLusky
Hugh Dillon isIan Ferguson
Ian Ferguson
Tobi Bamtefa isDeverin 'Bunny' Washington
Deverin 'Bunny' Washington
Taylor Handley isKyle McClusky
Kyle McClusky
Aidan Gillen isMilo Sunter
Milo Sunter

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Nga sinergjia e Taylor Sheridan (skenaristi i Sicario dhe Hell or High Water) dhe Hugh Dillon (zëri i Headstones) vjen miniseriali i Paramount Mayor of Kingstown, i drejtuar ndër të tjera nga Antoine Fuqua dhe i interpretuar nga Jeremy Renner (Hawkeye në Marvel Universe), një thriller krimi i vendosur në provincën e korruptuar dhe raciste amerikane.

 

 

Mayor of Kingstown – Për çfarë bëhet fjalë?

Në qytetin e Kingstown, Michigan, pushteti qëndron në duart e familjes së ndërmjetësve McLusky, të cilët kanë kontrollin e botës së tregtisë me perandorinë e tyre të biznesit. Në një provincë të korruptuar, të pabarabartë dhe raciste, ku e vetmja gjë që fiton para është sistemi i burgjeve dhe ku drejtësia është utopi e pastër, McLuskies nuk janë të sigurt nga rreziqet, veçanërisht nga ata që nuk i shohin me sy të mirë.

Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mayor of Kingstown
Vlerësimi TMDb 8.7 11 vota
Transmetuar në dt: Nov. 14, 2021
Përfunduar në dt: Dec. 05, 2021
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 66 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Sopranos (1999) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
Hache 2019
Dominion 2014
Driven (2018) me Titra Shqip
Gangs of London (2020) me Titra Shqip
Baby (2018) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
Rédl (2018) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit