Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip

Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip

Sep. 04, 2018
Vlerësimi juaj: 0
9.3 4 vota

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Apr. 19, 2022
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Mar. 16, 2021
10
2Sezoni 2 Sep. 03, 2019
10
1Sezoni 1 Sep. 04, 2018
10

Regjizori

Kurt Sutter
Regjizori

Aktorët

J. D. Pardo isEzekiel ‘EZ’ Reyes
Ezekiel ‘EZ’ Reyes
Clayton Cardenas isAngel Reyes
Angel Reyes
Edward James Olmos isFelipe Reyes
Felipe Reyes
Sarah Bolger isEmily Thomas
Emily Thomas
Michael Irby isObispo 'Bishop' Losa
Obispo 'Bishop' Losa
Antonio Jaramillo isMichael 'Riz' Ariza
Michael 'Riz' Ariza
Raoul Max Trujillo isChe 'Taza' Romero
Che 'Taza' Romero
Richard Cabral isJohnny 'Coco' Cruz
Johnny 'Coco' Cruz
Danny Pino isMiguel Galindo
Miguel Galindo

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

I vendosur pas vdekjes së Jax Teller, Ezekiel “EZ” Reyes është i sapodalë nga burgu dhe një perspektivë në Mayans M.C. charter në kufirin Cali/Mexi. Tani, EZ duhet të krijojë identitetin e tij të ri në një qytet ku dikur ishte djali i artë me ëndrrën amerikane në duart e tij.

Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mayans M.C.
Vlerësimi TMDb 8.064 510 vota
Transmetuar në dt: Sep. 04, 2018
Përfunduar në dt: Jun. 14, 2022
Sezone 4
Episodet 40
Kohëzgjatja mesatare 52 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Queen’s Gambit 2020
Black Bird (2022) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar
Money Heist (2017) me Titra Shqip
Bangkok Breaking (2021) me Titra Shqip
True Detective (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit