Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip

Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip

Nov. 17, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 17, 2021
10

Regjizori

Josh Gordon
Regjizori

Aktorët

Fred Tatasciore isMonkey (voice)
Monkey (voice)
Jason Sudeikis isBryce (voice)
Bryce (voice)
George Takei isShinji (voice)
Shinji (voice)
Olivia Munn isAkiko (voice)
Akiko (voice)
Ally Maki isHaruka (voice)
Haruka (voice)
Nobi Nakanishi isIto (voice)
Ito (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Klani i një makaku japonez të borës takohet me një vrasës të bllokuar, Bryce, dhe e ushqen atë për t’u shëndoshë. Por kur Bryce kafshon pluhurin, i takon simianit titullar (i udhëhequr nga fantazma e Bryce) të ndjekë gjurmët e vrasësit të tij dhe të kërkojë hakmarrje.

Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Marvel's Hit-Monkey
Vlerësimi TMDb 8.5 13 vota
Transmetuar në dt: Nov. 17, 2021
Përfunduar në dt: Nov. 17, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 25 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Superman & Lois 2021 me Titra Shqip
Vagabond (2019)
Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip
SPY x FAMILY (2022) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
WandaVision 2021
The Mandalorian 2019
Professionals 2020
Outer Banks (2020) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip