Man Vs Bee (2022) me Titra Shqip

Man Vs Bee (2022) me Titra Shqip

Jun. 24, 2022
Vlerësimi juaj: 9
9.7 6 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 24, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Rowan Atkinson isTrevor Bingley
Trevor Bingley

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një burrë e gjen veten në luftë me një bletë ndërsa qëndron në shtëpi në një rezidencë luksoze. Kush do të fitojë dhe çfarë dëmi të pariparueshëm do të bëhet në këtë proçes?

Man Vs Bee (2022) me Titra Shqip
Man Vs Bee (2022) me Titra Shqip
Man Vs Bee (2022) me Titra Shqip
Man Vs Bee (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Man Vs Bee
Vlerësimi TMDb 7.1 32 vota
Transmetuar në dt: Jun. 24, 2022
Përfunduar në dt: Jun. 24, 2022
Sezone 1
Episodet 9
Kohëzgjatja mesatare 10 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Russian Doll (2019) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
True Beauty 2020
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
The Sex Lives of College Girls (2021) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
Peacemaker (2022) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit