Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip

Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip

Aug. 16, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 16, 2020
10

Regjizori

Misha Green
Regjizori

Aktorët

Jonathan Majors isAtticus Freeman
Atticus Freeman
Jurnee Smollett isLetitia ‘Leti’ Lewis
Letitia ‘Leti’ Lewis
Wunmi Mosaku isRuby Baptiste
Ruby Baptiste
Abbey Lee isChristina Braithwhite
Christina Braithwhite
Michael Kenneth Williams isMontrose Freeman
Montrose Freeman
Aunjanue Ellis isHippolyta Freeman
Hippolyta Freeman
Courtney B. Vance isGeorge Freeman
George Freeman

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali horror antologjik ndjek 25-vjeçarin Atticus Freeman, i cili bashkohet me mikeshën e tij Letitia dhe xhaxhain e tij George për të nisur një udhëtim rrugor nëpër Amerikën e viteve 1950, për të gjetur babanë e tij të humbur. Ata duhet të mbijetojnë dhe të kapërcejnë si tmerret raciste të Amerikës së bardhë, ashtu edhe shpirtrat keqdashës që mund të hiqen nga një fletë letre e Lovecraft.

Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Lovecraft Country (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lovecraft Country
Vlerësimi TMDb 7.3 478 vota
Transmetuar në dt: Aug. 16, 2020
Përfunduar në dt: Oct. 18, 2020
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Secret Circle (2011) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
My Name (2021) me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
The Gift (2019) me Titra Shqip
Euphoria 2019 me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
The Time Traveler’s Wife (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit