Love 101 (2020) me Titra Shqip

Love 101 (2020) me Titra Shqip

Apr. 24, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Sep. 30, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Apr. 24, 2020

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jemi në vitin 1998 në Turqi dhe një grup nxënësish shtatëmbëdhjetëvjeçarë që nuk janë saktësisht modele, përballen me lajmin e transferimit të një mësuesi. Mësuesja është gati të largohet, por ata duan që ajo të qëndrojë dhe të japë mësim në shkollën e tyre. Në atë moment ata krijojnë një sistem: gjeni shpirtin binjak të gruas në mënyrë që ajo të dashurohet dhe të mos i braktisë ato. Ata e identifikojnë trajnerin e basketbollit si një partner të mundshëm, por është vetëm fillimi i një serie ngritjesh dhe zbritjesh që do t’i bëjë ata të reflektojnë drejtpërdrejt mbi ndjenjat dhe marrëdhëniet.

Love 101 (2020) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Aşk 101
Vlerësimi TMDb 7.9 93 vota
Transmetuar në dt: Apr. 24, 2020
Përfunduar në dt: Sep. 30, 2021
Sezone 2
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Obi-Wan Kenobi (2022) me Titra Shqip
Injustice (2011)
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
WandaVision 2021
Skylines 2019
Bodyguard 2018
The Gift (2019) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip