L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip

L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip

Sep. 05, 2006
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Mar. 31, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 01, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Sep. 11, 2012
10
2Sezoni 2 Nov. 08, 2009
10
1Sezoni 1 Sep. 05, 2006
10

Regjizori

Aktorët

Beatrice Galati isAntonia Fortebracci
Antonia Fortebracci
Giulia Petrungano isRosalinda Scianna
Rosalinda Scianna
Olga Shutieva isGiada Cusano
Giada Cusano
Gabriel Garko isTonio Fortebracci
Tonio Fortebracci
Cristiano Pasca isRiccardo Milazzo
Riccardo Milazzo
Gilberto Idonea isProcuratore Egidio Trapanese
Procuratore Egidio Trapanese
Valerio Morigi isEttore De Nicola
Ettore De Nicola
Daria Baykalova isDaria Bertolaso
Daria Bertolaso
Lisa Gastoni isContessa Adriana Minniti
Contessa Adriana Minniti
Mattia Sbragia isMinistro Luigi Cusano
Ministro Luigi Cusano

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Disa familje italiane luftojnë për nder dhe respekt.

L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal L'onore e il rispetto
Vlerësimi TMDb 7.833 6 vota
Transmetuar në dt: Sep. 05, 2006
Përfunduar në dt: May. 19, 2017
Sezone 5
Episodet 32
Kohëzgjatja mesatare 80 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Bangkok Breaking (2021) me Titra Shqip
Invincible 2021
Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Bridgerton 2020 me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
When They See Us (2019)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit