Locked Up (2015) me Titra Shqip

Locked Up (2015) me Titra Shqip

Apr. 20, 2015
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

4Sezoni 4 Dec. 03, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Apr. 23, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Mar. 31, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Apr. 20, 2015
10

Regjizori

Álex Pina
Regjizori

Aktorët

Najwa Nimri isZulema Zahir
Zulema Zahir
Maggie Civantos isMacarena Ferreiro
Macarena Ferreiro
Berta Vázquez isRizos Kabila
Rizos Kabila
Alba Flores isSaray Vargas
Saray Vargas
Ramiro Blas isCarlos Sandoval
Carlos Sandoval
Marta Aledo isTere González
Tere González
Laura Baena isAntonia Trujillo
Antonia Trujillo
Itziar Castro isGoya Fernández
Goya Fernández
Alberto Velasco isAntonio Palacios
Antonio Palacios

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

E vendosur për të marrë fajin për mashtrimin e korporatave, e reja Macarena Ferreiro është mbyllur në një burg grash të sigurisë së lartë të rrethuar nga kriminelë të ashpër, të pamëshirshëm në këtë thriller të tensionuar, provokues spanjoll.

Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Locked Up (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vis a vis
Vlerësimi TMDb 8 2,048 vota
Transmetuar në dt: Apr. 20, 2015
Përfunduar në dt: Feb. 04, 2019
Sezone 4
Episodet 40
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ozark (2017) me Titra Shqip
We Own This City (2022) me Titra Shqip
Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip
Respect 2020
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Innocent 2017