Living with Yourself (2019) me Titra Shqip

Living with Yourself (2019) me Titra Shqip

Oct. 18, 2019
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 18, 2019
10

Regjizori

Aktorët

Paul Rudd isMiles Elliot
Miles Elliot
Aisling Bea isKate Elliot
Kate Elliot

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

I djegur nga jeta, Miles i nënshtrohet një procedure të çuditshme në një banjë tregtare – dhe zgjohet për të zbuluar se është zëvendësuar nga një version më i mirë i vetes.

Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Living with Yourself
Vlerësimi TMDb 6.694 204 vota
Transmetuar në dt: Oct. 18, 2019
Përfunduar në dt: Oct. 18, 2019
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 25 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lost in Space 2018
The Innocent (2021)
True Beauty 2020
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
NOS4A2 (2019) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Carla Samuel (2021) me Titra Shqip
The Brave (2017) me Titra Shqip
Sense8 (2015) me Titra Shqip
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
The Night Of (2016) me Titra Shqip
Camelot 2011