Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip

Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip

Nov. 16, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 16, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ylli i filmit global, Chris Hemsworth, pavarësisht se është në gjendjen kulmore të superheroit, është në një mision personal për të mësuar se si të qëndrojë i ri, i shëndetshëm, i fortë dhe elastik. Duke iu nënshtruar një sërë sprovash epike dhe sfidash të jashtëzakonshme, ai do të mësojë drejtpërdrejt se si mund të jetojmë më mirë për më gjatë duke zbuluar mënyra për të rigjeneruar dëmet, për të maksimizuar forcën, për të ndërtuar elasticitet, për të shtuar kujtesën dhe për të përballuar vdekshmërinë.

Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Limitless with Chris Hemsworth
Transmetuar në dt: Nov. 16, 2022
Përfunduar në dt: Nov. 16, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
The K2 (2016) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Cursed (2020)
Dracula 2020
She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Bullets (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit