La Révolution (2020) me Titra Shqip

La Révolution (2020) me Titra Shqip

Oct. 16, 2020
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 16, 2020
10

Regjizori

Aktorët

Amir el Kacem isJoseph Guillotin
Joseph Guillotin
Marilou Aussilloux isElise de Montargis
Elise de Montargis
Lionel Erdogan isAlbert Guillotin
Albert Guillotin
Julien Frison isDonatien de Montargis
Donatien de Montargis
Dimitri Storoge isEdmond de Pérouse
Edmond de Pérouse
Amélia Lacquemant isMadeleine de Montargis
Madeleine de Montargis
Coline Beal isOphélie
Ophélie
Laurent Lucas isCharles de Montargis
Charles de Montargis

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

1787, Francë. Ndërsa heton një seri vrasjesh misterioze, Joseph Guillotin – shpikësi i ardhshëm i “Guillotine” me famë botërore – zbulon një virus të panjohur: Gjakun Blu. Sëmundja përhapet shpejt në mesin e aristokracisë franceze, duke i shtyrë ata të vrasin njerëz të zakonshëm dhe së shpejti çon në një rebelim.

La Révolution (2020) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
La Révolution (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal La Révolution
Vlerësimi TMDb 6.9 172 vota
Transmetuar në dt: Oct. 16, 2020
Përfunduar në dt: Oct. 16, 2020
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 46 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
American Horror Stories (2021) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Elite (2018) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip