Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip

Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip

Jul. 14, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 14, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Jack Black isPo (voice)
Po (voice)
Rita Ora isWandering Blade (voice)
Wandering Blade (voice)
Chris Geere isKlaus Dumont (voice)
Klaus Dumont (voice)
Della Saba isVeruca Dumont (voice)
Veruca Dumont (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ndiqni aventurat e Po-s, i cili bashkohet me një kalorës anglez jo të pakuptimtë të quajtur Wandering Blade për të gjetur një koleksion prej katër armësh të fuqishme përpara se të bëjnë një palë nuselalësh misterioze dhe për të shpëtuar botën nga shkatërrimi.

Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kung Fu Panda: The Dragon Knight
Vlerësimi TMDb 7.681 69 vota
Transmetuar në dt: Jul. 14, 2022
Përfunduar në dt: Jul. 14, 2022
Sezone 1
Episodet 11
Kohëzgjatja mesatare 24 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
The Pacific 2010 me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
The Walking Dead (2010) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip
Heels (2021) me Titra Shqip
Breakout Kings (2011) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit