Knightfall (2017) me Titra Shqip

Knightfall (2017) me Titra Shqip

Dec. 06, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Jul. 04, 2019
10
1Sezoni 1 Dec. 06, 2017
10

Regjizori

Don Handfield
Regjizori

Aktorët

Tom Cullen isLandry de Lauzon
Landry de Lauzon
Simon Merrells isTancrède de Hauteville
Tancrède de Hauteville
Julian Ovenden isWilliam De Nogaret
William De Nogaret
Ed Stoppard isKing Philip IV of France
King Philip IV of France
Mark Hamill isMaster Talus
Master Talus
Jim Carter isPope Boniface VIII
Pope Boniface VIII
Tom Forbes isPrince Louis of France
Prince Louis of France

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Shkoni thellë në botën klandestine të vëllazërisë legjendare të murgjve luftëtarë të njohur si Knights Templar.

Knightfall (2017) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Knightfall
Vlerësimi TMDb 7 247 vota
Transmetuar në dt: Dec. 06, 2017
Përfunduar në dt: Jul. 04, 2019
Sezone 2
Episodet 18
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Hellbound (2021) me Titra Shqip
Pacific Rim: The Black 2021
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Sky Rojo 2021 me Titra Shqip
Friends (1994) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
She-Hulk: Attorney at Law (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit