Kingdom (2019) me Titra Shqip

Kingdom (2019) me Titra Shqip

Jan. 25, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Mar. 13, 2020
10
1Sezoni 1 Jan. 25, 2019
10

Regjizori

Kim Eun-hee
Regjizori

Aktorët

Ju Ji-hoon isCrown Prince Chang
Crown Prince Chang
Ryu Seung-ryong isCho Hak-ju
Cho Hak-ju
Bae Doona isSeo-bi
Seo-bi
Kim Sang-ho isMu-yeong
Mu-yeong
Kim Sung-kyu isYeong-sin
Yeong-sin
Jun Suk-ho isCho Beom-pal
Cho Beom-pal
Kim Hye-jun isQueen Cho
Queen Cho
Park Byung-eun isMin Chi-rok
Min Chi-rok
Kim Tae-hoon isLee Kang-yoon
Lee Kang-yoon
Heo Joon-ho isAhn Hyeon
Ahn Hyeon

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në këtë thriller zombie të vendosur në dinastinë mesjetare të Koresë Joseon, e cila është mposhtur nga korrupsioni dhe uria, përhapet një thashethem misterioz për vdekjen e mbretit, si dhe një murtajë e çuditshme që e bën të infektuarin imun ndaj vdekjes dhe të uritur për mish. Princi i kurorës, i rënë viktimë e një komploti, nis një udhëtim për të zbuluar skemën e keqe dhe për të shpëtuar popullin e tij.

Kingdom (2019) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal 킹덤
Vlerësimi TMDb 8.357 781 vota
Transmetuar në dt: Jan. 25, 2019
Përfunduar në dt: Mar. 13, 2020
Sezone 2
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 51 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Homeland (2011) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Bridgerton 2020 me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip