Kengan Ashura (2019) me Titra Shqip

Kengan Ashura (2019) me Titra Shqip

Jul. 31, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 31, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jul. 31, 2019
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Që nga periudha Edo e Japonisë, arena gladiatorësh ekzistojnë në zona të caktuara. Në këto arena, pronarët e pasur të bizneseve dhe tregtarët punësojnë gladiatorë për të luftuar në luftime të paarmatosura ku fituesi merr gjithçka. Toki Taouma, i mbiquajtur “Ashura”, bashkohet me këto arena dhe shkatërron kundërshtarët e tij. Aftësia e tij spektakolare për të shtypur armiqtë e tij tërheq vëmendjen e pronarëve të bizneseve të mëdha, duke përfshirë kryetarin e Nogi Group, Nogi Hideki.

Kengan Ashura (2019) me Titra Shqip
Kengan Ashura (2019) me Titra Shqip
Kengan Ashura (2019) me Titra Shqip
Kengan Ashura (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal ケンガンアシュラ
Vlerësimi TMDb 8.4 558 vota
Transmetuar në dt: Jul. 31, 2019
Përfunduar në dt: Oct. 31, 2019
Sezone 2
Episodet 24
Kohëzgjatja mesatare 23 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Take (2009) me Titra Shqip
Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Reacher (2022) me Titra Shqip
The Winchesters (2022) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip
Yasuke 2021
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
National Treasure: Edge of History (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit