Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip

Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip

Jan. 01, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 01, 2023
10

Regjizori

Eric Garcia
Regjizori

Aktorët

Paz Vega isAva Mercer
Ava Mercer
Rufus Sewell isRoger Salas
Roger Salas
Tati Gabrielle isHannah Kim
Hannah Kim
Rosaline Elbay isJudy Goodwin
Judy Goodwin
Jai Courtney isBob Goodwin
Bob Goodwin
Niousha Noor isNazan Abassi
Nazan Abassi

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një mjeshtër hajdut dhe ekuipazhi i tij tentojnë një grabitje epike dhe të përpunuar me vlerë 7 miliardë dollarë – por tradhtia, lakmia dhe kërcënimet e tjera minojnë planet e tyre.

Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Kaleidoscope (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kaleidoscope
Vlerësimi TMDb 7.325 151 vota
Transmetuar në dt: Jan. 01, 2023
Përfunduar në dt: Jan. 01, 2023
Sezone 1
Episodet 9
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sex Education (2019) me Titra Shqip
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
Cruel Summer (2021) me Titra Shqip
The Peripheral (2022) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Power Book II: Ghost (2020) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Driven (2018) me Titra Shqip
Narcos: Mexico (2018) me Titra Shqip
Super Pumped (2022) me Titra Shqip