Irma Vep (2022) me Titra Shqip

Irma Vep (2022) me Titra Shqip

Jun. 06, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 06, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Alicia Vikander isMira Harberg
Mira Harberg
Vincent Macaigne isRené Vidal
René Vidal
Vincent Lacoste isEdmond Lagrange
Edmond Lagrange
Hippolyte Girardot isRobert Danjou
Robert Danjou
Alex Descas isGregory Desormeaux
Gregory Desormeaux

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Mira është një yll filmi amerikan e zhgënjyer nga karriera e saj dhe një ndarje e fundit, e cila vjen në Francë për të luajtur si “Irma Vep” në një xhirim të klasikut francez të filmit pa zë, “Les Vampires”. E vendosur në sfondin e një thrilleri të tmerrshëm krimi, Mira lufton ndërsa dallimet midis saj dhe personazhit që ajo luan fillojnë të mjegullohen dhe shkrihen.

Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Irma Vep
Vlerësimi TMDb 7.125 28 vota
Transmetuar në dt: Jun. 06, 2022
Përfunduar në dt: Jul. 25, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
The Flash (2014) me Titra Shqip
Modern Family (2009) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
Narco-Saints (2022) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip