Inventing Anna (2022) me Titra Shqip

Inventing Anna (2022) me Titra Shqip

Feb. 11, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 11, 2022
10

Regjizori

Shonda Rhimes
Regjizori

Aktorët

Julia Garner isAnna Delvey / Anna Sorokin
Anna Delvey / Anna Sorokin
Anna Chlumsky isVivian Kent
Vivian Kent
Arian Moayed isTodd Spodek
Todd Spodek
Katie Lowes isRachel Deloache Williams
Rachel Deloache Williams
Alexis Floyd isNeffatari
Neffatari "Neff" Davis
Anders Holm isJack Kent
Jack Kent
Laverne Cox isKacy Duke
Kacy Duke

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një gazetare me shumë për të provuar heton rastin e Anna Delvey, trashëgimtares legjendare gjermane të Instagram-it, e cila vodhi zemrat e skenës sociale të Nju Jorkut – dhe i vodhi edhe paratë e tyre.

Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Inventing Anna (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Inventing Anna
Vlerësimi TMDb 6.8 118 vota
Transmetuar në dt: Feb. 11, 2022
Përfunduar në dt: Feb. 11, 2022
Sezone 1
Episodet 9
Kohëzgjatja mesatare 67 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
Hache 2019
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
Vikings (2013)
Sex Education (2019) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
Gomorrah (2014) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Dexter (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit