Invasion (2021) me Titra Shqip

Invasion (2021) me Titra Shqip

Oct. 21, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 9 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 21, 2021
10

Regjizori

Simon Kinberg
Regjizori

Aktorët

Sam Neill isJim Bell Tyson
Jim Bell Tyson
Golshifteh Farahani isAneesha Malik
Aneesha Malik
Shiori Kutsuna isMitsuki Yamato
Mitsuki Yamato
Shamier Anderson isTrevante Cole
Trevante Cole
Billy Barratt isCaspar Morrow
Caspar Morrow
Firas Nassar isAhmed Malik
Ahmed Malik
Azhy Robertson isLuke Malik
Luke Malik
Tara Moayedi isSarah Malik
Sarah Malik
Daisuke Tsuji isKaito Kawaguchi
Kaito Kawaguchi
India Brown isJamila Huston
Jamila Huston

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Me një sy në War of the Worlds dhe një tjetër në Arrival, seriali sci-fi i Apple duket si superprodhimi i radhës i platformës pas (në të vërtetë pothuajse njëkohësisht me) Foundation: konceptuar nga Simon Kinberg (Deadpool) dhe David Weil (Hunters). luhet nga një Sam Neill në qendër të një pushtimi alienësh në mbarë botën.

 

 

Invasion – Për çfarë bëhet fjalë?

Bota është tronditur nga një pushtim alien që kërcënon mbijetesën njerëzore: ne ndjekim efektet e ngjarjes si globalisht ashtu edhe në nivel lokal, tek njerëzit e zakonshëm, duke eksploruar këndvështrime të ndryshme në zona të ndryshme të botës, nga Shtetet e Bashkuara në Britaninë e Madhe, nga Japonia në Afganistan.

Invasion (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Invasion (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Invasion
Vlerësimi TMDb 9.3 8 vota
Transmetuar në dt: Oct. 21, 2021
Përfunduar në dt: Oct. 21, 2021
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The O.C. (2003) me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
Riverdale (2017) me Titra Shqip
L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip