Insatiable (2018) me Titra Shqip

Insatiable (2018) me Titra Shqip

Aug. 10, 2018
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 11, 2019
8
1Sezoni 1 Aug. 10, 2018
7

Regjizori

Lauren Gussis
Regjizori

Aktorët

Debby Ryan isPatty Bladell
Patty Bladell
Dallas Roberts isBob Armstrong
Bob Armstrong
Kimmy Shields isNonnie Thompson
Nonnie Thompson
Alyssa Milano isCoralee Armstrong
Coralee Armstrong
Erinn Westbrook isMagnolia Barnard
Magnolia Barnard
Irene Choi isDixie Sinclair
Dixie Sinclair
Arden Myrin isRegina Sinclair
Regina Sinclair
Michael Provost isBrick Armstrong
Brick Armstrong
Sarah Colonna isAngie Bladell
Angie Bladell

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një adoleshente e ngacmuar i drejtohet konkurseve të bukurisë si një mënyrë për të marrë hakmarrjen e saj, me ndihmën e një trajneri të turpëruar, i cili së shpejti e kupton se ai është mbi kokën e tij.

Insatiable (2018) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Insatiable
Vlerësimi TMDb 7.873 1,444 vota
Transmetuar në dt: Aug. 10, 2018
Përfunduar në dt: Oct. 11, 2019
Sezone 2
Episodet 22
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

H.O.T. Human of TIRANA (2021) Serial Shqiptar
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Almost Human (2013) me Titra Shqip
Atypical (2017) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
You (2018) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
The Originals (2013) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Dominion 2014

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit