Injustice (2011)

Injustice (2011)

Jun. 06, 2011
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 05, 2011

Regjizori

Aktorët

James Purefoy isWilliam Travers
William Travers
Dervla Kirwan isJane Travers
Jane Travers
Nathaniel Parker isMartin Newall
Martin Newall
Charlie Creed-Miles isDI Mark Wenborn
DI Mark Wenborn
Obi Abili isDS Nick Taylor
DS Nick Taylor

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në sipërfaqe William Travers është një fotografi suksesi. Një avokat penalist i lumtur jeton me gruan e tij në Suffolk-un rural. Sidoqoftë, Travers është ende duke u rikuperuar nga një seri traumatike ngjarjesh që kanë tronditur besimin e tij në sistemin ligjor.

Me dëshirë, ai është tërhequr në një çështje që përfshin mikun e tij të vjetër Martin Newall i cili përballet me akuza për komplot dhe vrasje ndërsa në të njëjtën kohë po hetohet nga një detektiv i egër dhe hakmarrës, Mark Wenborn.

Injustice (2011)
Injustice (2011)
Injustice (2011)
Injustice (2011)
Titulli origjinal Injustice
Vlerësimi TMDb 7 13 vota
Transmetuar në dt: Jun. 06, 2011
Përfunduar në dt: Jun. 10, 2011
Sezone 1
Episodet 5
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ozark (2017) me Titra Shqip
Solo (2016) me Titra Shqip
Arrow (2012) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip
Chernobyl: Aftermath (2016) me Titra Shqip
The Strain (2014) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
Fatma 2021
The Chestnut Man (2021) me Titra Shqip
Devotion, a Story of Love and Desire (2022) me Titra Shqip
Band of Brothers 2001 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit