Immortals (2018) me Titra Shqip

Immortals (2018) me Titra Shqip

Sep. 06, 2018
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 06, 2018
8

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

E shtyrë nga hakmarrja, Mia e kthyer në vampir nga njeriu, niset për të mposhtur Dmitrin, një udhëheqës i pamëshirshëm vampirësh që kërkon një objekt që i jep pavdekësi.

Immortals (2018) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Yaşamayanlar
Vlerësimi TMDb 6.596 26 vota
Transmetuar në dt: Sep. 06, 2018
Përfunduar në dt: Oct. 18, 2018
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Fleabag (2016) me Titra Shqip
Injustice (2011)
The Spy (2019) me Titra Shqip
Sweet Tooth (2021) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Sweet Home (2020) me Titra Shqip
Gossip Girl (2021) me Titra Shqip
Impulse (2018) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
Dickinson (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit